Ümit Kaleli

1972 Eskişehir doğumluyum. 1993 yılında ilk şirketimi kurdum ve 5 yıl  faaliyet gösterdim. İletişim sektöründe bayilikler alarak Eskişehir’de toptan- perakende tüm GSM ürünlerinin 5 yıl satış ve pazarlamasını yaptım. Daha sonra Katar’da Otelcilik ve Nakliyat üzerine faaliyet gösterdim. Şimdi ise Sadra & Çağrı inşaat olarak yola devam ediyoruz.

Ümit Kaleli
Ümit Kaleli
Kurucu Ortak

Umut Tarhan

1979 Eskişehir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. İletişim sektöründe 10 yıl çalıştıktan sonra, İnşaat sektörüne girdim. Sadra & Çağrı İnşaat olarak yola devam ediyoruz.

Umut Tarhan
Umut Tarhan
Kurucu Ortak

Mehmet Yaman

1988 Yılı  Kayakent, Günyüzü kasabasında doğdum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Daha önce aldığım görevler: 5 yıl Muhasebe, Fabrika’da 2 yıl Genel Müdür Yardımcılığı. 2 yıl da İşletme  Müdürlüğü, şimdi ise 3 yıldır Sadra & Çağrı İnşaat Genel Müdürü olarak görevimi sürdürüyorum.

Mehmet Yaman
Mehmet Yaman
Genel Müdür

Buğra Közkara

1985 İstanbul doğumluyum. Daha önce aldığım görevler: Perakende Mağaza yöneticisi olarak çalıştım. Uluslar arası İlişkiler okuyorum. Sadra & Çağrı İnşaatta Halkla İlişkiler alanında görev alıyorum.

Buğra Közkara
Buğra Közkara
Halkla İlişkiler

İsmail Işık

1968 Konya Ereğli’de dünyaya geldim. Eskişehir Anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum. 2013 yılında TSK dan emekli oldum, 2013 yılından beri inşaat sektöründe formen rolünde görev yapmaktayım. Sadra & Çağrı inşaat olarak yola devam ediyoruz.

İsmail Işık
İsmail Işık
Şantiye Koordinatörü
İLETİŞİM FORMU
TÜM PROJELERİ İNCELE
Tüm hakları saklıdır. © 2018
Eskişehir Web Tasarım